KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12892033
nr 1289 2033
Zoia Krukowskaja
(1903-1999), Sverige
Oljemålning, Stadsbild, Signerad. Olja på pannå, 40x31 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 november 2019
kl 20:17:34
17/11 15:05:59
Zoia Krukowskaja
Läs mer om Zoia Krukowskaja